After party – 30.11. – 2.12. 2012

Milí cyklopoutníci, Stejně jako minulý rok nabízíme možnost setkat se na tzv. After párty. Původně jsem měli v plánu se sejít na faře u P. Bohumila „Boba“ Poláčka ve Velké Bíteši, fara je však obsazená. Proto jsme rádi využili nabídky P. Pedra Utíkala a sejdeme se opět po roce na faře v Drahotuších. Přicestovat je možné už v pátek 30.11. 2012 večer.

Na programu by byl v sobotu 1.12. 2012 výlet k Hranické propasti (nejhlubší krasová propast ve střední Evropě) a možnost návštěvy aqvaparku. V sobotu večer, kdy předpokládáme nejvyšší účast, připraví Petr Utíkal duchovní program, pak bychom zavzpomínali na uplynulou cyklopouť do Říma s prezentací vašich fotografií a taky představili vizi na rok 2013. V neděli dopoledne mše svatá a po ní odjezd domů. Jelikož není možné určit dopředu přesný počet účastníků a vzhledem k tomu, že ne všichni tam budou po celou dobu akce, proto co se týče stravování, tak bude individuální, kuchyň bude k dispozici. Strava tedy z vlastních zásob, teplé oblečení, spacák a karimatku s sebou. Nahlaste prosím, zda bude nocovat. Kapacita ubytování je omezena.

Co se týká účastnického poplatku stejně jako loni (ubytování 60 Kč/1 noc na 1 osobu). Účastnit se můžou také cyklopoutníci z minulých ročníků. Těšíme se v Drahotuších na viděnou :) Zdraví organizátoři.

Petr Gabriel a spol.