Pořádá Orel Uherský Brod, zajišťuje Petr Gabriel, mobil: 777 623 930, ICQ: 464952508
Cyklopouť do Mariazell
 
Dřívější cyklopoutě
 
Naše další aktivity
 

Zveme všechny zdatné i méně zdatné cyklisty na pouť do Mariazell od 6. do 15. srpna 2007

Co je to cyklistická pouť

Od roku 2004, kdy jsme poprvé uspořádali cyklopouť, která není určena jen úzkému okruhu našich známých, ale naopak celé široké veřejnosti, se dostal tento pojem více do povědomí. Nejen my, ale i jiné organizace a zájmové skupiny uspořádali putování na kolech. V praxi znamená cyklopouť cestovaní pomocí vlastních sil, společenství, poznávání nových míst a v neposlední řadě má putování duchovní podtext, který nespočívá pouze v cíli cesty. Spojuje tedy tři základní hodnoty: sport, společenství a duchovno.

Komu je cyklopouť určena

V Mariazell bude 12. - 15. srpna 2007 setkání mladých ze střední Evropy. Proto zveme všechny mladé aby dojeli do Mariazell s námi na kole. Pro nás ovšem není věk vůbec žádným problémem a neznamená, že se cyklopouti nemůžou zúčastnit také cyklisti, jejichž věk již nespadá mezi označení Jugend. Zveme jednoduše všechny ty, kteří rádi jezdí na kolech, a uznávají stejné hodnoty. Pokud máte obavy z náročnosti akce, přečtěte si program cyklopoutě. Přesto ze zkušeností můžeme zodpovědně říci, že denní etapy jsou rozděleny tak, aby je mohli ujet skutečně všichni.

Termín

Cyklistická pouť proběhne od pondělí 6. srpna 2007 do středy 15. srpna 2007. Začínáme v Uherském Brodě, kde bude prezentace, mše svatá a společná večeře.
Další dny budeme projíždět postupně přes Mikulov, Vídeň, Krems an der Donau, Gaming.
12. srpna 2007 přijedeme do Mariazell. O program v Mariazell se budou starat rakouští partneři.

Cena

Cena byla stanovena na 2 900 Kč za osobu
V této ceně je zahrnuto: Pro zájemce nabízíme možnost dokoupení večeří na rakouském území. Cena večeře je 5-8€.

Jak se přihlásit

Pokud jste se rozhodli, že chcete jet s námi, klikněte na odkaz přihláška. Naleznete tam podrobný postup k přihlášení se na cyklistickou pouť. Přihlašujte se co nejrychleji, protože v případě, že počet účastníků přesáhne stanovený limit, bude rozhodovat o přijetí čas odeslání přihlášky. Přihlášky se musí odeslat nejpozději do 30. června 2007.